Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
İstek Yap
play store app store

İstanbul’un Göbeğinde Eş Değiştirme Partisi

İstanbul’un Göbeğinde Eş Değiştirme Partisi
0
(0)

İstanbul Swinger Yapan Çiftler. İstanbul’un göbeğinde yapılan eş değiştirme partisini yazdı.

 Tamam, internet üzerindeki yabancı kaynaklı swinger sitelerine üye bir sürü Türk çift var.Bu konu çok yazıldı, çizildi. Hatta bir yıl önce Milliyet’te, swinger Türk çiftle yapılmış röportajı bile okuduk. Tabii ki yüzlerini gizlemişlerdi. O röportajı veren çift şöyle diyordu mesela:”Türkiye’de birbirini tanıyan, haberleşen 1500-1600 çift var.Biz karı koca olarak yedi yılda bu çiftlerden 1200’üyle tanıştı

Tabii ilişki yaşadık anlamında söylemiyorum. Tanıştık.

Zaten çoğuyla konuşursunuz, ama hepsiyle yatağa gitmezsiniz”.

Kısacası swinger, yurtdışındaki kadar olmasa da, Türkiye’de de yaygın bir fantezi.. Vaziyet bu…

Kabul edin ya da etmeyin. Ahlaksızca bulun ya da bulmayın

Ama İstanbul’daki bir barda swinger partisi yapmak? Hakikaten “Nasıl yani?” oluyor insan. Önce şaşırıyor, sonra da meraktan çatlıyor! Nihayetinde ne yapıp edip bir sonraki partinin yapılacağı tarihi ve barı öğreniyor.

 

Nitekim ben öyle yaptım ve cuma gecesi Harbiye’de partinin yapılacağı mekanın kapısında buldum kendimi. Bu arada barın adını özellikle yazmıyorum.

Çünkü derdim izlenim yazmak, mekanı ya da birilerini deşifre etmek değil…

İÇERiDE NELER OLDU?

İçerisi tıklım tıkış değildi. Taş çatlasa kalabalığın toplamı 100-150 kişiden ibaretti denilebilir.

İlk saatlerde sıradan bar havasındaydı ortam. Herkes standlarında içkisini içiyordu.

Sıkıntım zirve yapmak üzereyken garsona patavatsız bir şekilde, “Sahnede sevişen çift filan görmek mümkün olacak mı?” diye sordum.

Garson sorum karşısında gayet efendi çıktı. En cool tondan şu yanıtı verdi: “Hayır efendim, ama az sonra dans şov var, biraz bekleyin”. Garsonu takdir edip beklemeye başladım.

Bir yandan ortamdaki swinger çiftleri gözlemliyorum tabii.

Çoğunluğu iyi giyimli, kadınlarda sırt ve göğüs dekoltesi favori, yaş ortalaması 30 ve yukarısı.

SAHNEDEKİ DEV YATAKTA ŞOV

Swinger’cıları gözleme tabi tutmuşken beklenen şov başladı. Bu arada söylemeyi unuttum: Barın bir köşesinde büyükçe bir sahne vardı.

Sahnenin ortasında ise dev bir yatak!İşte biri kadın diğeri erkek iki dansçı, bu yatağın üzerinde, yanında – yöresinde şovlarını yapmaya başladı. Şov erotikti ama öyle aman aman değildi, bir benzerini geçen sezon Blackk’te görmüştüm mesela.

Ama bu şov, o ana dek kasılan Türk swinger’ları aniden harekete geçirdi.Herkes dans etmeye başladı. “Trencilik” oynayanlar oldu, filan.

Sosyalleşme had safhaya ulaşmıştı ki, ben bir “izlenimci” olarak yeniden sıkıldım. Çünkü fark ettim ki, burada herkes birbirini bir şekilde tanıyor! “Kabile” ruhu had safhada…

İzlenimcilik de bir yere kadar deyip gecenin bir saati partiyi terk ettim. “Bu kadarcık mı?” diyebilirsiniz. Çünkü ben de, “Bu mudur yani?” oldum!

Ama bir durup düşünün… Bu da az buz şey değil.

Şimdiye kadar sadece evlerinde parti veren, bu vesileyle birbiriyle kaynaşıp sevişen Türk swinger’lar, artık kamuya açık mekanlarda partiler yapıyor. Oralarda sosyalleşiyor.

Bunun bir adım ötesi, tıpkı yurtdışında olduğu gibi, sadece swinger’lara özel bir kulübün açılması olabilir mi? Olur mu olur. Bekleyelim görelim, derim…

SesliDunyası 91 okunma
Cevap bırakın

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50